Foto ilustruese

Një 26-vjeçar ka rënë nga pallati në ndërtime e sipër ku punonte në rrugën “Besnik Hidri” në Tiranë.

Advertisements

Mësohet se i riu E.H. ka mbetur i plagosur dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Advertisements

Artikulli paraprak“Shko mi lëpirëse”, plas keq mes banorëve në instagramin e Luiz Ejllit: Ik në Lushnje të shesësh shalqinj (Foto)
Artikulli tjetërHumbje e madhe për futbollin/ Ndërron jetë tragjikisht kapiteni i skuadrës së njohur (Emri+ Foto)