Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në qytetin e Gramshit.

Advertisements

Mësohet se pas një konflikti mes adoleshentësh ka mbetur i vdekur një 13-vjeçar, nxënës i shkollës 9–vjeçare.

Advertisements

Artikulli paraprak“Aty rri dhe mos harro…”/ Deklarata e Zhaklin Lekatarit në Serbi trazon rrjetin, reagon ashpër edhe këngëtarja e njohur: Çohu Big Basta t’i… (Foto)
Artikulli tjetër“Me Marion dhe Jonin kisha dy vite pa folur”/ Luizi reagon ashpër ndaj Meridianit dhe zbulon kush është shoku i tij i vërtetë: Nuk ka pasur nevojë të lyejë flokët, është i vetmi që më ka thënë…