15 vjeçari Fatjon Bici humbi jeten si pasoj e plageve të marra me thike nga një bashkëmoshatar.

Marko Biçi 15 vjeç dhe Fatjon Bici 15 vjeç Janë kushërinjë me njëri tjetrin.

Advertisements

Sipas burimeve konflikti ka filluar 2 javë më parë tek një kënd lojrash në Gramsh për shkak të rrjeteve sociale por nuk është mbyllur konflikti dhe sot dy kushërinjte kanë dal përsëri për tu konfliktuar të shoqeruar nga persona të tjetre shoke të tyre.

Konflikti ka degjeneruar në perplasje fizike ku Fatjon Bici ka marrë plage dhe ka humbur jetën nga thika e perdorur.

Advertisements

Artikulli paraprak“Si ndihesh që…”, Arian Çani provokon kryebashkiakun e zgjedhur të Kavajës
Artikulli tjetërSot një nga aktoret më të bukura, por ja si dukej dikur Olta Gixhari (Foto)