Sot pritet të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të paqëndrueshme.

Moti parashikohet të nisë me kthjellime dhe prej mesdite zhvillim të vranësirave.

Advertisements

Në orët e mesditës deri pasdite vranësirat do të pasohen

Advertisements

nga reshje shiu të cilat hera-herës do të jenë edhe në formën e shtrëngatave afatshkurtëra.

Era do të fryjë me drejtim nga veriperëndim me shpejtësi mesatare 1-8m/s, shoqëruar me valëzim në dete të forcës 1 ballë.

Advertisements

Artikulli paraprakVrasja në Kavajë/ Eksperti Karamuço zbulon teknikat që përdori autori: Ja pse qëlloi me dorën e majtë
Artikulli tjetër“Ide dhe ndryshime në jetën tuaj”/ Surpriza të befasishme, shenjat e zodiakut do t’ju sjellin fat këtë të shtunë