Sipas Metës, ka fakte të reja tronditëse që dokumentojnë se mafia nën komandën e Ramës ka shkatërruar procesin zgjedhor.

“Çdo orë, çdo minutë, fakte të reja tronditëse vijnë dhe dokumentohen sesi mafia nën komandën e Edi Ramës shkatërroi procesin zgjedhor, standardet e të cilit ishin zeruar nga vetë Edi Rama përpara se të niste ky proces.

Advertisements

I gjithë ky shkatërrim i procesit zgjedhor, i tjetërsimit të votës së lirë të qytetarëve shqiptarë, jo vetëm po dokumentohet, por njëkohësisht do të fillojë dhe procesi i kontestimit ligjor”, shkruan Meta.

Artikulli paraprak“Mos u merr me fushatë se mund të kesh pasoja”/ Detaje nga atentati ndaj Armando Prengës në Kurbin (Dosja)
Artikulli tjetërArrestohet punonjësi i policisë së burgjeve në Elbasan, përndiqte prej 3 muajsh kolegen e tij