Deputeti demokrat Flamur Noka është paraqitur paraditen e së martës në SPAK.

Nuk dihet ende arsyeja që deputeti i PD,

Advertisements

njëherazi dhe ish-ministër është thirrur në Prokurorinë e Posaçme kundër Krimit të Organizzuar dhe Korrupsionit.

Advertisements

Artikulli paraprakZbardhet dokumenti, gazetari i njohur zbulon personazhin ‘kyç’ që futi në kurth Belerin
Artikulli tjetërAksident me vdekje në autostradën Tiranë – Elbasan