Romanca mes Nita Latifit dhe Shpat Kërleshit që pritej të zhvillohej brenda “BBV” duket se po ndodh jashtë.

Dyshja janë fotografuar së fundmi teksa dilnin nga një kafene së bashku.

Advertisements

Nuk dihet përse janë takuar apo nëse ka ndonjë rikthim në lidhjen e tyre.

Kujtojmë që Nita e pranoi vetë brenda shtëpisë së “BBV” që dikur është frekuentuar me Shpatin, por ai raport ishte mbyllur shumë kohë më para.

Advertisements

Brenda shtëpisë ata qëndruan shumë afër me njëri-tjetrin, por si Nita dhe vetë Kërleshi i mëshuan faktit që nuk do të kishte një rikthim mes tyre.

@welcome_to_albania_2

Nitushi dhe Shpatushi😂😂

♬ Дикая львица – ALEX&RUS

Advertisements

Artikulli paraprakMilaim Zeka parashikon ‘fatin’ e qeverisë Rama, ja çfarë do të ndodhë me dyshen Meta-Berisha
Artikulli tjetërAndi Bushati zbulon një tjetër skandal, ja si e ka shantazhuar Ramën presidenti Erdogan