Policia greke ka arrestuar një 40-vjeçar, i cili ka shkaktuar dëme në makina dhe një dyqan në zonën lindore të Selanikut , pasi po hidhte sende nga ballkoni i shtëpisë së tij.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës, kur sipas ERT-së, burri ka dalë në ballkonin e banesës ku jeton dhe ka nisur të hedhë sirtarë, dollapë, madje edhe një televizor në rrugë.

Advertisements

Gjërat e hedhura nga 40-vjeçari kanë shkaktuar dëme në tre makina dhe në fasadën e një dyqani .
Policia u thirr në zonë dhe arrestoi 40-vjeçarin në shtëpinë e të cilit gjeti një sasi të vogël kokaine.
Ndaj tij është ngritur procedim për drogë dhe dëmtim të pasurisë së huaj.

Advertisements

Artikulli paraprakEuro, rritje e rrufeshme pas zgjedhjeve, ja me sa do të këmbehen monedhat e huaja sot në vendin tonë
Artikulli tjetërDeklaratën që nuk e kemi vënë re, Luizi e ka thënë që në BBV se nuk fliste me Marion dhe Jonin (Video)