Mot i pazakontë. Tiranë dhe një pjesë e madhe e territorit shqiptar

janë përfshirë nga moti i keq që vazhdon prej disa ditësh.

Advertisements

Në mesditë qielli u nxi në kryeqytet dhe pak minuta më pas nisën reshjet që i ngjanin dimrit.

Moti i keq shkaktoi probleme në trafik për disa minuta.

Advertisements

Artikulli paraprakParashikimi i motit/ Italia dhe Serbia nën ujë, çfarë pritet të ndodhë pasdite në Shqipëri
Artikulli tjetërMiqësia kaq e pati? Ndodh e papritura sërish me Noizyn dhe Stresin