Sot, rreth orës 11:55, në lagjen “Uji i Ftohtë”, shtetasi A. P., rreth 60 vjeç, duke punuar në një pallat në ndërtim,

dyshohet se ka rënë aksidentalisht nga lartësia dhe si pasojë e dëmtimeve të marra, ka humbur jetën në spital.

Advertisements

Vijon…

Advertisements

Artikulli paraprakTjetër deklarata e fortë nga Greqia: Duam miqësi me Shqipërinë, por jo me çdo kusht!
Artikulli tjetërU tha se ishin zënë me njëra-tjetrën, Gerta Gixhari zbulon raportin që ka me Oltën dhe arsyen përse nuk ndiqen në rrjetet sociale