Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në aksin Përmet-Leskovik, ku një çiklist i huaj ka rënë në greminë.

Mësohet se kanë qenë një grup çiklistësh dhe vizitorësh në zonë dëshmitarë të ngjarjes të cilët më pas i janë afruar.

Advertisements

Bëhet me dije se është lajmëruar policia dhe ambulanca, por distanca nga qyteti është e largët.

Nuk dihet ende gjendja e çiklistit.

Advertisements

Artikulli paraprakHumbi edhe në Shkodër, Berisha në deklaratë: Kjo është një ditë e vështirë dhe e rëndë, narkoshteti bleu votat
Artikulli tjetërPS nuk e lëshon më veriun, një tjetër bashki fitohet nga socialistët