Rreth orës 11:30, në lagjen nr. 13, Durrës, dyshohet se ka rënë aksidentalisht,

nga kati i katërt i pallatit ku banonte, shtetasja D. M., 21 vjeçe, e cila si pasojë ka humbur jetën.

Advertisements

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për dokumentimin e plotë ligjor të rrethanave të kësaj ngjarjeje.

Advertisements

Artikulli paraprak“Do të ndihmoj me gjyqin”, arrestohet mashtruesja që zhvati 230 mijë euro qytetarëve në Tiranë
Artikulli tjetërJul Deda nuk i ndahet Luiz Ejllit: Njeri me dy standarde, si fillim duhet t’i jesh mirënjohës aty personave që të dhëna pozicione të larta në Paris