Një aksident i rëndë ka ndodhur në Librazhd, në vendin e quajtur kthesa e “Lapidarit”.

Një automjet tip “Benz” ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në humnerë.

Advertisements

Në automjet kanë qenë 3 persona.

I plagosur rëndë ka mbetur shtetasi Aldion Lushi, i cili për fat të mirë është jashtë rrezikut për jetën.

Advertisements

Në vazhdim pritet edhe një njoftim nga ana e policisë, për të mësuar më shumë detaje.

Artikulli paraprakKush janë 61 kryetarët e rinj që do të drejtojnë bashkitë e vendit për 4 vitet e ardhshme (Lista e plotë)
Artikulli tjetërErmiona Lekbello shpërthen papritur ndaj Luiz Ejllit: Do mërzitesh edhe këtej do e kthesh kokën (Video)