Kiara Tito ka marrë ditën e sotme një telefonatë ku i kërkohet të bashkëpunojë për një revistë me Efin dhe me Olta Gixharin.

Moderatorja përgjigjet prerë me “Jo”, derisa njihet me pagesën prej 20 mijë eurosh.

Advertisements

Këtu qajsa e Kiarës ndryshon dhe i thotë se mund ta diskutojë me menaxherin e saj.

E njëjta ofertë iu komunikua edhe për opinionisten Zhaklin Lekatari, por në këtë rast paratë nuk e joshën dhe moderatorja ishte e prerë se nuk ka një bashkëpunim mes tyre.

Advertisements

Por e gjitha kjo ishte një telefonatë nga emisioni ndryshe ku Kiara ra pre e “Kurthit”./albeu.com/

Advertisements

Artikulli paraprakVidhet posta në Tiranë, autori nën kërcënimin e thikës merr lekët dhe ia mbath
Artikulli tjetër“Hapni krahun të gjithë”, Roland Bejko përplaset me gazetarin: E morët në qafë këtë vend