Më datë 23.05.2023, në aksin rrugor Tiranë – Elbasan, automjeti me drejtues shtetasin E. Q. është përplasur me automjetin me drejtues Sh. K.

Si pasojë e aksidentit, ka humbur jetën shtetasi Sh. K., 55 vjeç dhe është dëmtuar pasagjerja që udhëtonte në automjetin e tij, shtetasja V. K.,

Advertisements

e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Advertisements

Artikulli paraprakDeputeti i PD, Flamur Noka thirret në SPAK
Artikulli tjetërDëshmia e babait të Arjan Gosës: Pashë tim bir te goditur në kokë, s’kishte asnjë shprese!