Një aksident i shumëfishtë rrugor ka ndodhur mesditën e sotme në rrugën e Kombit, pranë fshatit Fushë-Milot.

Burime për Panorama bëjnë me dije se të përfshirë në aksident kanë qenë një trajler, dy autovetura dhe tre motoçikleta, ku siç shihet dhe nga pamjet e siguruara në zonë është shkaktuar kaos lidhur me qarkullimit

Advertisements

Mësohet se të plagosur kanë mbetur disa persona, ku janë dërguar për ndihmë mjekësore.

Ndërsa si pasojë e përplasjes së mjeteve, aksi rrugor ka mbetur i bllokuar për rreth 30 minuta.

Advertisements

Artikulli paraprak“Mbajti 10 mln lekë të çmimit për të blerë makinë” Ja ç’inat të vjetër kanë Adi Krasta dhe Luiz Ejlli
Artikulli tjetërPublikohet Harta-Live/ Shi dhe shtrëngata në Shqipëri, çfarë pritet të ndodh në Tiranë