Një aksident automobilistik ka ndodhur në superstradën Lezhë-Laç.

Burime për Panorama TV bëjnë me dije se aksidenti ka ndodhur në afërsi të Milotit, ku një automjet është përmbysur.

Advertisements

Fatmirësisht drejtuesi dhe pasagjerët nuk kanë marrë lëndime, por prezenca e makinës në rrugë ka krijuar trafik të rënduar.

Advertisements

Ndërkohë policia ka mbërritur ne vendin e ngjarjes dhe ka nisur verifikimet për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave të këtij aksidenti.

Artikulli paraprakModeratorja plas bombën për këngëtarin shqiptar: Thotë që nuk tradhton, por më ka kërkuar s*ks
Artikulli tjetërShqipëria humbi gjyqin me Becchettin, Apeli në Bruksel bllokon 65 milionë euro të Albcontrol, pritet t’i kalojnë biznesmenit