Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Laç-Mamurras ditën e sotme,

ku dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën.

Advertisements

Mësohet se kanë mbetur të plagosur tre të rinj që udhëtonin në të njëjtën makinë.

Gjendja e tyre është e rëndë dhe mësohet se janë transpurtuar drejt Spitalit të Traumës.

Advertisements

Policia ka mbërritur në vendngjarje për të hetuar shkaqet e aksidentit.

Artikulli paraprakShpërthimi me tritol në Fresk/ Autori me biçikletë dhe skafandër në kokë, banorëve iu duk si tërmet
Artikulli tjetërLajm i trishtë/ Gjendet i vdekur aktori i njohur