Këtë të martë Luiz Ejlli ka qenë i ftuar në emisionin “Shqipëria Live” dhe u ka dhënë përgjigje shumë pyetjeve dhe thashethemeve dhe ka treguar projektet e reja të tij. .

Gjithashtu Luizi ka treguar edhe për miqësinë e tij me Efin nëse ata janë sqaruar pas daljes nga shtëpis dhe për këtë është përgjigjur:

Advertisements

Kur pash babin e Efit kur erdhi ta takoj më erdhi turp nga vetja për fjalët që i thash… e pash se Efi donte ca shotsa të tregonte që më ka dashur dhe më do dhe e du… si jam i ngarkuar unë janë edhe ato, po do vij pjesa që do qetësohemi dhe do vij momenti që do flasim si me Efin edhe me shumë banorë.

Artikulli paraprakLuizi: Takova babain e Jurgenës dhe u ndjeva keq. S’dua të bëhem shkak i shkatërrimit të një familje
Artikulli tjetërPasi mundi PD-në zyrtare “Lëvizja Bashkë” del forcë e tretë, vjen reagimi i Arlind Qorrit