Një sherr me thika ka ndodhur sot në Kamzë mes dy nxënësve të shkollës. Mësohet se gjatë konfliktit 18-vjeçari K.Gj ka goditur me mjet prerës një 15-vjeçar dhe si pasojë është dëmtuar në krah.

Kamzë/Informacion paraprak Më datë 16.05.2023, në Kamzë, në ambientet e jashtme të shkollës “Ahmet Zogu”,

Advertisements

janë konfliktuar dy nxënës shkolle, dhe gjatë konfliktit shtetasi K. Gj., 18 vjeç, dyshohet se ka goditur me mjet prerës një 15-vjeçar, i cili si pasojë është dëmtuar lehtë në krah. Autori i dyshuar është shoqëruar në komisariat për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Advertisements