Jori Delli duket se e teproi pak me sasinë e alkoolit, në “Pyjama Party”. E fiksuar me këngët e Don Xhonit, ajo doli nga dhoma dhe nisi të këndonte në kuzhinë, aty ku ndodhej Gert Koxha.

Pasi po e ngacmonte atë me pupël, Gerti e mori në krah Jorin dhe e shtriu në krevat, pasi konstatoi që ajo kishte pirë alkool.

Advertisements

Kjo e fundit, u ngrit nga shtrati dhe iu ngjit mbi shpinë Gertit, për pasojë u lëndua në këmbë, pasi të dy ata u përplasën me disa shishe që ishin mbi tavolinë.

Ronaldo Sharka i fashoi këmbën e Jorit, e mori atë në krah dhe e shtriu në krevatin e saj që të qetësohej.

Advertisements

Më pas, Gerti e masazhoi në shpinë, që Jori të ndihej sa më e relaksuar.

Advertisements

Artikulli paraprak“Big Brother ju fton të largoheni nga kjo shtëpi menjëherë nëse…”/ Çfarë ndodhi? Vjen zarf i zi për Efin dhe Luizin
Artikulli tjetërSurpriza e motit për ditën e nesërme, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat