Në fillimet e Big Brother, Kiara i ka mbajtur qendrim të ftohtë Luizit. Ndonse asokohe ai është ulur në gjunj dhe e ka propozuar.

Por Kiara sic figuron në videot virale, atëherë e ka refuzuar, e tashmë e pranoi pa hezituar. Pra gjërat për 3 muaj kanë ndryshur shumë.

Advertisements

Artikulli paraprakVideoja skandaloze e Megi Pojanit duke u tallur me të vdekurën, Noizy shpërthen në ofendime ndaj moderatores: Çfarë k*rve idiote
Artikulli tjetërReagon Megi Pojani pas video-s në varreza që u bë virale kudo në rrjet!