Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mëngjes në Tiranë. Një 43-vjeçar ka vrarë me armë zjarri kunatën e tij dhe më pas ka vrarë edhe veten. Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes.

“Tiranë/Informacion paraprak Rreth orës 04:00 të mëngjesit, në Shkozë, në banesë, shtetasi R. S., 43 vjeç, në rrethana ende të paqarta dyshohet se ka vrarë me armë zjarri kunatën (nusen e vëllait) shtetasen M. S., rreth 37 vjeçe dhe më pas ka vrarë veten.

Advertisements

Në cilësinë e provës materiale është sekuestruar arma e zjarrit pistoletë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon veprimet me qëllim zbardhjen e rrethanave dhe dokumentimin ligjor të ngjarjes”, njofton policia.

Advertisements

Artikulli paraprak“E gjete burrin siç e le?”/ Olta Gixhari flet pas daljes nga BBV: Nga mendorja mirë ishte…
Artikulli tjetërÇfarë ndodhi në orët e para të mëngjesit në një familje në Tiranë, 43-vjeçari vrau kunatën e më pas veten(Detaje)