Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 103.2 lekë dhe do shitet me 104 lekë,

duke patur kështu një rritje të lehtë.
Euro vazhdon të qëndrojë në nivele të ulëta.

Advertisements

Sot monedha evropiane do të blihet me 112.6 lekë dhe do shitet me 113.2 lekë.

Franga zvicerane do blihet me 113.4 lekë dhe do shitet me 114.3 lekë,

Advertisements

ndërsa paundi britanik do blihet me 127.7 lekë dhe do shitet me 128.7 lekë.

Advertisements

Artikulli paraprakE rëndë! Aksident me vdekje në Lushnje, karrotreci përplas 50-vjeçarin
Artikulli tjetërNdahet nga jeta kitaristi i grupit legjendar të muzikës! (EMRI)