Fansat kanë kërkuar një bashkëpunim mes Noizyt dhe Luizit dhe si duket këtë bashkëpunim e ka me qejf dhe vëtë banori i shtëpisë së Big Borther Vip.

Teksa ndodhej ditën e sotme në oborri ne shtëpisë, në sfond u dëgjua kënga e Noizyt dhe Yllit nga albumi “Alpha”.

Advertisements

E teksa ishte dëgjuar këngën, Luizi i kërkoi Noziyt publikisht një bashkëpunim, i cili na lejoni të themi me plot gojë dhe bindje se nëse ndodh do të jetë një super sukses.

“Me shumë gjasa Noizy do thotë se “E dua fort Luizin”. E para, unë nuk jam përzier kurrë në konfliktet që kishin këta me grupet e tjera. Po të bëj një këngë me Noizyn unë, çfarë mendoni ju? O Gels, ta bëjmë një këngë zemra? Ta hënksha zemrën! Dhe do bëhet klipi në makinë cabrio. Vetëm duke ecur!”, tha sot Luizi.

Advertisements

Ne dakort jemi, por të shohim në vijim se çfarë mendimi ka vetë reperi për këtë këresë të këngëtarit.

VIDEO

Advertisements

Artikulli paraprakE vrau kunati në gjumë, kjo është Migena Sinani që u qëllua në sy të së birit 2-vjeçar
Artikulli tjetër“A ke fytyrë t’i dalësh Sabianit përpara?”- Kristi debat të ashpër me Luizin, ja si përgjigjet