Tre persona dhe një i dyshuar si autori i ngjarjes kanë gjetur vdekjen pas një incidenti vdekjeprurës në Orlando, Florida.

Ngjarja ka ndodhur të dielën herët në mëngjes, sipas shefit të policisë së Orlandos, Eric Smith.

Advertisements

Zyrtarët policorë morëm një telefonatë për një incident të dhunës në familje dhe arritën në një shtëpi pranë Parramore Avenue dhe Grand Street rreth orës 2:28 të mëngjesit të së dielës.

Për cilin nga djemtë keni tërheqje seksuale? Jori dhe Dea nuk i kursejnë përgjigjet pikante

Advertisements

Sapo mbërritën, ata dëgjuan të shtëna brenda shtëpisë, tha shefi Smith në një konferencë për shtyp.

I dyshuari, i cili ishte i armatosur, më vonë doli nga shtëpia dhe filloi të qëllonte në drejtim të oficerëve që përgjigjeshin.

Advertisements

Policia më pas iu përgjigj zjarrit dhe i dyshuari më vonë vdiq në paraburgim.

Dy oficerët që u përgjigjën nuk u lënduan dhe do të vendosen në leje administrative, ka thënë në një deklaratë Departamenti i Policisë së Orlandos.

Artikulli paraprakDita nis me diell, por çfarë surprizash ka moti për ditën e sotme
Artikulli tjetërHoroskopi 10 prill, zbuloni çfarë kanë rezervuar yjet për ju sot