Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali.

Sipas mediave italiane, një 12-vjeçari shqiptar i ra sipër porta e hekurit të shtëpisë së tij.

Advertisements

E si pasojë i mituri është në gjendje të rëndë shëndetësore.

Nga raportimet e para, mësohet se djali po luante ndërsa babai i tij po bënte disa punë në pjesën e jashtme të shtëpisë.

Advertisements

Derisa në një moment të miturit i ra porta sipër.

I pari që dha ndihmën e shpejtë ishte babai i tij, i alarmuar nga zhurma e hekurit kundër betonit.

Advertisements

Por nuk mundi të lëvizte portën i vetëm, ndaj edhe u ndihmua nga fqinjët.

Artikulli paraprakÇfarë po ndodh me grupin ‘LEK’? Kiara-Efi mike dhe rivale, Luizi ua thotë troç dhe ka dy fjalë për vajzat (Video)
Artikulli tjetërGruaja i jepte dhëndrit para fshehurazi, burri: Ti si lopa që e mjel dhe në fund i fut shkelmin!