Ditën e sotme në Big Brother Vip është zhvilluar emisoni radiofonik, moderatorë ishin Ronaldo dhe Kristi, dhe të ftuara Dea Mishel dhe Jori.

Ata kanë zgjedhur një temë interesante dhe pikante. Shumë prej banorëve kanë shumë ditë brenda shtëpisë dhe pa kryer marrëdhënie seksuale, por si po e menaxhojnë ata këtë mungesë.

Advertisements

Jori dhe Dea janë pyetur se për cilin prej djemve kanë tërheqje seksuale dhe vajzat me të qeshur kanë thënë nga një emër.

Dea: Po sa herë më afrohet Kristi, me rrobdishanin blu, që aman nuk e di, na sillni ndonjë ngjyrë tjetër se do na dali në ëndërr…

Advertisements

Jori: Mua më pëlqen një djalë shumë i lezetshëm, që është Ronaldo është simpatik, ka humor…

Ronaldo: Jori po flasim për seks…

Advertisements

Jori: Pse e ul veten po flas për ty…

Ronaldo: Mirë çfarë të pëlqen?

Jori: Flokët më pëlqejnë dhe fytyra…

Tani që po i mendojmë do krijoheshin dy çifte mjaft interesantë, dhe të nevojshëm në këtë situatë të mbingarkuar informacioni për Luizin dhe Kiarën.

Artikulli paraprakTragjike! Përmbytet plotësisht anija me emigrantë, zbulohet numri i të zhdukurve
Artikulli tjetërU largua nga shtëpija e “BBVA”, Lorenci flet për Keisin