Efi dhe Kiara patën debate të ashpra gjatë “prime-t” të kaluar, por edhe pas saj.
Ditën e djeshme ato u pajtuan, pas një sqarimi. Pas sqarimit, ato bashkë me Ronaldon u përqafuan.

Gjatë përqafimit ato thanë se asgjë nuk i ndanë dot.

Advertisements

Efi ishte ajo e cila e përmendi Lorin, pronaren e “Top Channel”, kështu duke hedhur dyshime se debatet e tyre të planifikuara.

VIDEO

Advertisements

Artikulli paraprakTë gjithë ‘turren’ pas banorit më të preferuar në BBV, por modelja e njohur bën ‘golin’ dhe na prezanton me ‘Luizin e saj’ (FOTO)
Artikulli tjetërI tha live se vajza i kishte vdekur, gazetarja reagon pas “masakrës” me komente (VIDEO)