Efi dhe Kiara janë pajtuar ditën e sotme pas një konflikti të madh që ndodhi mes dy vajzave të martën e spektaklit të madh.

Teksa të dyja janë pajtuar dhe i kanë lënë debatet për t’i sqaruar jashtë shtëpisë, dyshja është përqafuar.

Advertisements

Ajo që vihet re është Kiara e cila është parë e prekur nga e gjithë kjo dhe ka qarë.

Nuk dihet nëse gjithë akuzat që Kiara i ka bërë Efit në Prime ishin të vërteta apo keqmenaxhim i informacioneve që moderatorja ka marrë jashtë shtëpise, por duket se ditën e sotme ajo nuk ka zgjedhur të komentoj asnjë prej tyre.

Advertisements

Në këtë bisedë të shkurtër që kanë patur vajzat ditën e sotme në oborrin e shtëpisë, Efi ka vijuar dhe ka shprehur zhgënjimin e saj kundër Kiarës.

Artikulli paraprakKujdes me ta! Njihuni me pesë shenjat më nevrike të horoskopit
Artikulli tjetërE papritur/ U njohën në Big Brother Vip, çifti i njohur i showbiz-it do të bëhen prindër për herë të parë