Pretendentja për fitoren e BBV, Olta Gixhari e ftuar në emisionin “Më lër të flas”, ka folur në lidhje me situatat e shumta në Big Brother si dhe sqaroi shumë ndodhi të shkaktuara brenda shtëpisë.

Advertisements

Ish-kokurrenjta komentoi dhe opinionisten Zhaklina Lekatari, ku tha se edhe pse është feministe, kurrë s’i tha një fjalë të mirë.

“Ajo Zhaku që bën si feministe, si smë tha një fjalë të mirë në 3 muaj”, tha Olta.

Advertisements

Donaldi dhe Romeo e pytën nëse Zhaklina kishte kontaktuar me Oltin, pas audios që qarkulloi, por Olta e mohoi.

“Dori nuk ka folur asnjëherë me të”, tha Olta.

Advertisements

Artikulli paraprakOlta me ‘kosideratat’ më të larta për Luizin: Mashtrues profesionist dhe…
Artikulli tjetër“Luizi është më i mirë se ty, është mbret”/ Olta “shpërthen” pas deklaratave për këngëtarin: Pse s’i ngrini një…