Në një intervistë ekskluzive për “Më lërë të flas” në Top Channel, Olta Gixhari si ish-banore e BBV ka komentuar një nga lojtarët më të fortë të asaj shtëpie Luiz Ejllin.

Advertisements

Ajo e ka konsideruar atë si një lojtar shumë të fortë dhe një mashtrues profesionist.

“Luizi është super lojtar dhe është një mashtrues profesionist.”- tha Olta.

Advertisements

Artikulli paraprakOlta rrëfen për herë të parë ndërhyrjen që ka bërë fshehur brenda shtëpisë së “BBVA”
Artikulli tjetërOlta rrëfen eksperiencën në BBV dhe ka dy fjalë për Zhaklinën: Bën si feministe, po për 3 muaj dy fjalë…