Një ngjarje e rëndë ka alarmuar Tropojën, ku një 50- vjeçar me iniciale Sh. Gj është gjetur i vetëvarur në banesën e ballkonit të tij.

Mësohet se shkak është bërë gjendja e tij jo e mirë shëndetësore, pasi vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Advertisements

Tropojë/Informacion paraprak

Më datë 07.04.2023, është gjetur i vetëvarur në ballkonin e banesës, nga familjarët e tij, shtetasi Sh. Gj., 51 vjeç, banues në fshatin Llugaj, i cili vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Advertisements

Nga hetimet paraprake hetimore dyshohet se shetasi Sh. Gj., është vetëvarur për shkak të depresionit.

Grupi hetimor vijon veprimet hetimore për dokumentimin e plotë të ngjarjes.

Advertisements

Artikulli paraprakDalin detajet/ Tre adoleshentët i ngacmojnë të dashurën, 18-vjeçari i qëllon me thikë! Njëri në gjendje të rëndë
Artikulli tjetërA do të rriten rrogat në privat? Ja si përgjigjet Ministrja e Financave dhe Ekonomisë