Sot më 7 prill 2023, dollari amerikan blihet me 103 lekë dhe shitet me 104 lekë.

Euro blihet me 112.5 lekë dhe shitet 113.1 lekë.

Advertisements

Paundi britanik sot blihet me 127.7 lekë dhe shitet me 129 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 113.2 lekë, ndërsa në shitje me 114.2 lekë.

Advertisements

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 76 lekë dhe në shitje me 78.5 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja.

Advertisements

Artikulli paraprakKthjellime dhe diell, ky është parashikimi i motit për sot
Artikulli tjetër“S’ ngopem dot me Visin në…”/ Habit bashkëshortja e aktorit: Më vjen turp t’iu tregoj çfarë…