Ka tërhequr sërish vëmendjen efektivja e policisë Anisa Kostani. Pas aksidentit që pësoi disa muaj më parë, ajo i është rikthyer postimeve në rrjete që tërheqin vëmendje.

“Mes gruas dhe dashnores: Ti ke lindur për të ndezur zjarrin në shpirtin e një burri”, ka shkruar Kostani në një story në Instagram, teksa e ka shoqëruar me foton e tre librave.

Advertisements

Librat e postuar në rrjetin social janë “Buzëqeshja që më mori jetën”, “Mes Gruas dhe Dashnores” dhe “Grua e fortë”, të cilët shoqërohen me pyetjen nga efektivja e policisë “Nga t’ia nis?”.

Advertisements

Artikulli paraprakMos ndoshta Luizi ka kuptuar diçka? Këngëtari bisedon me Efin dhe Kiarën: Nuk ju mbështes dhe…
Artikulli tjetërModelja bën xhiron e botës, publikon një video të një UFO-je