Olta ishte e ftuar sot në emisionin “Më lër të flas” ku për herë të parë foli për periudhën e saj pas daljes nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

Në një moment për ta vënë në lojë, moderatori Romeo Veshaj, i thotë në sy “mos të të mbesi hatri, po Luizi është mbret, është më i mirë”.

Advertisements

Olta: Po pse nuk i keni bërë një lapidar mo, në çdo lagje bëjini një.

Advertisements

Romeo: Po të të vijë inat sa të duash, po Luizi është më i mirë. Dhe pranoje faktin që je një humbëse.

Artikulli paraprakOlta rrëfen eksperiencën në BBV dhe ka dy fjalë për Zhaklinën: Bën si feministe, po për 3 muaj dy fjalë…
Artikulli tjetërU nda nga Blero dy vite pas martesës, Afrona zbulon arsyen dhe lidhjen e re që ka nisur