Luizi dhe Efi kanë sqaruar ditë ne ostme keqkuptimet e krijuara mes tyre pas rikthimit të saj në BBVIP.

Efi i tha Luizit se nuk po e kupton lojën që ai po bën, por nuk po i pëlqen aspak dhe nuk do e falë. Ajo u shpreh se me të nuk mund të luajë njejtë si me Armaldon, ta afrojë dhe ta largojë.

Advertisements

Por Luizi e mohoi këtë gjë, duke thënë se nuk po e bën diçka të tillë.

Efi i kërkoi atij të mos i’a ulë vlerat nëse e ka konsideruar ndonjëherë shoqe.

Advertisements

Më pas Luizi u shpreh se që në momentin kur ajo doli nga shtëpia, ai ka shfryrë gjithë inatin e tij te Olta, Dea, dhe Amos, pasi për të ajo e meritonte të qëndronte dhe të shkonte në finale më shumë se të gjithë banorët, duke përfshirë dhe Kiarën.

Advertisements

Artikulli paraprak“Fast and Furious” në Tiranë, Porche ndjek BMW, mjeti përplas “Benzin” dhe motoristin
Artikulli tjetër“Kam nxjerrë biçakun nga xhepi dhe…”/ Dan Hutra tregon fjalët që i tha Marjana para se ta plagoste