Luizi është personazhi më i ndjekur i “Big Brother VIP”, teksa të shumtë janë dhe personazhet e njohur të ekranit që e mbështesin.

Mes tyre është dhe modelja e njohur Otiola Marashi, e cila në disa raste ka mbështetur hapur këngëtarin. Së fundmi ajo ka postuar një foto në Instagramin e saj, ku shfaqet me një djalë, i cili i ka lyer flokët bjond, ashtu si Luizi.

Advertisements

Krah fotos, Oriola shkruan “ky është Luizi im”.

Advertisements

Artikulli paraprakTop Channel largon gazetarin e njohur pasi tregoi të vërtetën e madhe për Big Brotherin se si u….
Artikulli tjetërPeriudha më e vështirë e muajit, parashikimi i yjeve për sot