Gazetari Artan Hoxha ka postuar në rrjetet sociale një foto i gjendur përballë një snajperi.

Hoxha thotë se është një snajper për profesionistë dhe jo për amatorë.

Advertisements

Se kush është shënjestra e gazetarit mbetet për t’u parë.

“Thjeshte po kolaudoj shenjestren…

Advertisements

Ky eshte snajper per profesioniste, jo per amatore…”, shkruan Hoxha në rrjetet sociale.

Advertisements

Artikulli paraprakKunata po flinte me djalin 2 vjeç, Roland Sinani e qëlloi për vdekje dhe doli para shtëpisë, shtiu dy herë në ajër dhe më pas u vetëvra
Artikulli tjetërKërcënimi si justifikim i Ramës, BIRN nxjerr ‘blof’ kryeministrin: Qeveria ka akorduar rreth 156 milionë euro për gjobat e arbitrazhit