Lorenc Hasrama është pjesë e shtëpisë së “BBVA”, ashtu si edhe Kiara Tito. Të dy banorët janë shprehur se njihen nga jashtë.

Kurioziteti i publikut ishte i madh për të mësuar nga njihen dhe çfarë i lidhte.

Advertisements

Kohëve të fundit në rrjet qarkullon një video ku shihen të dy banorët. Bëhet fjalë kur Kiara ishte moderatore e një emisioni, ndërsa Lorenci ishte konkurrent në këngë.

Ajo që fansat kanë dyshime është se në video shfaqet edhe shoku i ngushtë i Luizit si pjesë e produksionit. Nuk është e qartë është ai apo jo.

Advertisements

VIDEO

Artikulli paraprakFurgoni me nxënës ra nga 100 metra lartësi, dalin pamjet nga aksidenti i rëndë (VIDEO)
Artikulli tjetërI FUNDIT/ Përgjaken rrugët, makina i merr jetën kalimtarit