Teksa banorët po ngacmonin mbrëmë Nita Latifin dhe Bledi Manen për një lidhje të mundshme, ky i fundit u çua dhe puthi në ballë këngëtaren.

“Kështu nisin dashuritë e mëdha”, tha gazetari i njohur pasi puthi Nitën dhe u largua.

Advertisements

Por këtë moment nuk lanë pa e komentuar banorët që ishin jashtë dhe e panë këtë skenë. Qetsori Ferrunaj dhe Luiz Ejlli nisën menjëherë duke hedhur batuta.

Qetsori: Nga balli te hunda, nga hunda te vetullat

Advertisements

Luizi: Nita si ndihesh kur ndjen një palë buzë të rrudhura?

Nita: Shumë mirë

Advertisements

Artikulli paraprakKriset marrëdhënia e Efit me të dashurin misterioz? Identitetin e tij e mbajti sekret, ja çfarë ndodhi me çiftin pas pushimeve ekzotike
Artikulli tjetërOlta ‘shpërthen’ ndaj Kiarës: Gërhima e Luizit i duket si melodi, bëri gabimin më të madh që…