Teksa banorët e rikthyer janë të gjithë në nominim, duket se Luizi nuk po i ndal lojërat, veçanërisht me Ronaldon.

Ai mbrëmjne e djeshme ka përgatitur një zarf të zi për Ronaldon, si rreng. Teksa reagimi i moderatorit ishte epik.

Advertisements

Pjesë nga biseda:

Luizi: Duhet të çohen banorët prej gjumit dhe do iu them do hapet në Prime. Po mos qeshni ju.

Advertisements

(Pasi banorët mblidhen dhe Ronaldo vjen në dhomën e ndenjes)

Ronaldo: Vetë e bërë mo.

Advertisements

Luizi: Nuk luhet me të Ronaldo, thjesht komunikohet

Kjo situatë ka krijuar shumë të qeshura mbrenda shtëpisë.

Artikulli paraprak“Më thuaj kur ke lindur të të them se cili je”, njihuni me karakteristikat në bazë të muajit të ardhjes në jetë
Artikulli tjetërTakon nënës pas 7 vitesh, emigranti në Angli tregon momentin e emocionues: Humbi ndjenjat dhe e mora në krahë