Këtë mëngjes Visi dhe Qetsori kanë diskutuar rreth finales së madhe, duke bërë llogaritë se sa banorë duhet të dalin përgjatë ketyre javëve, para datës 6 Maj.

Qetsori është shprehur se nuk ka bërë asnjë llogari deri më tani.

Advertisements

Artikulli paraprakParashikimi i motit për këtë javë, SHMU del me njoftimin e rëndësishëm për qytetarët! Ja çfarë pritet
Artikulli tjetërE rëndë! Bllokohen brenda 50 minatorë, ja çfarë ka ndodhur