Ditën e sotme në Big Brother Vip është zhvilluar emisoni radiofonik për Top Albania Radio.

Jori dhe Dea janë pyetur se për cilin prej djemve kanë tërheqje seksuale dhe vajzat me të qeshur kanë thënë nga një emër.

Advertisements

Dea: Po sa herë më afrohet Kristi, me rrobdishanin blu, që aman nuk e di, na sillni ndonjë ngjyrë tjetër se do na dali në ëndërr…

Advertisements

Jori: Mua më pëlqen një djalë shumë i lezetshëm, që është Ronaldo është simpatik, ka humor…

Advertisements

Ronaldo: Jori po flasim për seks…

Jori: Pse e ul veten po flas për ty…

Ronaldo: Mirë çfarë të pëlqen?

Jori: Flokët më pëlqejnë dhe fytyra…

Artikulli paraprakU rrahën me grushta për një gërvishtje makine/ Policia jep detaje nga sherri në Tiranë
Artikulli tjetërDita nis me diell, por çfarë surprizash ka moti për ditën e sotme