Banorët e Big Brother ishin pjesë e programit të Top Albania Radio.

Në pjesë e fundit të emisionit moderatorë ishin Ronaldo dhe Kristi me të ftuara Dea Mishel dhe Jorin. Kristi është pyetur se përse mendon se duhet që të jetë ai fituesi i

Advertisements

Besoj se jam lojtari me kompleks, nuk jam më i forti, jo vetëm kaq po jam edhe person shumë multidimensional, nuk kam treguar 100% këtu, nuk më ka ardhur rasti, por jam goxha unik dhe thjeshtë për këtë që është shumë, por ka edhe të tjerë që kanë bërë edhe lojë më aktive…

Advertisements

Artikulli paraprakE papritur! Ronaldo i rrëmben një puthje Deas
Artikulli tjetërE rëndë/ Shembet ashensori, lëndohen 8 persona, mes tyre fëmijë dhe një grua shtatzënë