Një automjet ka përplasur rëndë një person dhe për pasojë ka humbur jetën.

Aksidenti ka ndodhur pranë kthesës së Patosit në Fier.

Advertisements

Deri tani nuk është identifikuar ende viktima.

Artikulli paraprakKiara Tito dhe Lorenc Hasrama njihen nga jashtë, del videoja e dy banorëve të “BBVA”, nuk mungon as shoku i ngushtë i Luizit
Artikulli tjetërE FUNDIT/ Plas sherri me thika në vend, plagoset rëndë 32-vjeçari