Që prej rikthimit në shtëpinë e “Big Brother Vip”, Bledi Mane nuk i ka kursyer ngacmimet dhe sulmet ndaj banorëve të tjerë.

Gjatë një debati me Ronaldon, ai ka zbuluar disa detaje nga jeta private, duke thënë se “ka përvojë seksuale më të dy gjinitë”.

Advertisements

Pjesë nga biseda:

Bledi: O Ronaldo ti ke ndonjë përvojë seks me të dyja gjinitë? Unë kam.

Advertisements

Ronaldo: Po nuk ka vlerë tani (ky muhabet).

Bledi: Ore unë kam, kam bërë orgji, në Londër, në Tiranë, kam kryer.

Advertisements

Ronaldo: Si ke kryer?

Bledi: Në grup.

Efi: Nuk të pyetëm, nuk na interesojnë këto detaje.

Artikulli paraprakJuristi Ylli Manjani bën deklaratën e fortë: Ja nga financohen partitë politike në Shqipëri
Artikulli tjetërElbasan/ 35-vjeçari dhunon bashkëshorten, gruaja hidhet nga dritarja e banesës