Është Eliana Kallo, vajza shqiptare që po bën shumë “zhurmë” në Gjermani.

Madje, ajo po komentohet për ngjyrat e saj të zërit kumbues, duke pushtuar skenën e “The Voice Kids Germany”.

Advertisements

Që në paraqitjen e parë, në audicionet e fshehta, Eliana goditi fort me këngën Gayle – Abcdefu, këngë kjo e vështirë.

Ishte juria ata që u habitën me performancën e saj, juri kjo e përbërë nga 5 persona, emra të njohur të skenës muzikore botërore, të cilët pa hezituar shtypën butonin “PO”, duke dhënë sinjal pëlqimi që ta kenë në ekipin e tyre, si Lena Meyer-Landrut, Sasha, Max Giesinger dhe dy anëtarët e grupit “Meine Freunde”.

Advertisements

Artikulli paraprakU ndje keq brenda qelisë së burgut 302 në Tiranë dhe ndërroi jetë në spital, reagon Drejtoria e Përgjithshme e Burgjeve pas vdekjes së 38-vjeçarit
Artikulli tjetërJori bëhet ‘tapë’ dhe nuk i ndahet banorit të BBV, ja reagimi epik i Gertit