Këngëtarja e njohur për publikun shqiptar, Filloreta Rcci ose ndryshe Fifi është bërë nënë për herë të parë.

Fifi dhe Adis Patushi janë për prindër të një djali.

Advertisements

Lajmin e bukur e ka dhënë vetë Fifi nëpërmjet një postimi në Instagram .

Advertisements

Artikulli paraprak“Kam nxjerrë biçakun nga xhepi dhe…”/ Dan Hutra tregon fjalët që i tha Marjana para se ta plagoste
Artikulli tjetërDy tërmete ‘shkundin’ kufirin mes Shqipërisë dhe Greqisë në, raportohet për dëme