Emiriona Lekbello, modelja e cila u bë pjesë e realityshoë-t më të famshëm për momentin, Big Brother në vetëm pak kohë u bë banorja e preferuar për shumë për publikun jashtë.

Pikërisht natyra e raj, reale dhe pa dorashka bëri që të përballojë mjaft mirë çdo sfidë dhe debat me banorët e tjerë, pasi ajo fliste hapur dhe pa rezerva.

Advertisements

Por ajo cfarë ka habitur sërish fansat, është pikërisht ajo ç’ka ka deklaruar vetë Lekbello e cila ka lëshuar deklaratën e fuqishme të ofertës që I është bërë nga produksioni pikërisht pas hyrjes së 4 ish-banorëve në prime-in e së martës.

Burime bëjnë me dije se autorët e Big Brother kanë kërkuar që ajo të rifutej përsëri në këtë reality show, por artistja nuk ka pranuar.

Advertisements

Artikulli paraprakSurprizat e motit për ditën e premte, çfarë pritet të ndodhë me temperaturat
Artikulli tjetërE trishtë/ Familjarët e shpallën të humbur, 23-vjeçarja Brisilda ka ndërruar jetë më 14 shkurt! Ja cili ishte shkaku